Zpět na články

Práce v auditu – meme edition

Audit, nejlepší škola byznysu a financí se zaslouženým odpočinkem v létě, kterému předchází nabitá sezona. Náročnější období si naši auditoři zpříjemňují memy. Tyto s tebou nasdíleli kolegové z financial services týmu.

2

V auditu je tým profesionálů, kteří společně dokáží najít řešení i těch nejsložitějších účetních problémů… a já. :)

flowchart

Flowchart neboli vývojový diagram, je skvělý nástroj sloužící ke grafickému znázornění jednotlivých kroků algoritmu nebo popisu obecného procesu. Tedy v případě, když ho nedělám já. 

01_meme

Ehmmm... text doplním co nejdříve, slibuju.

4_1

Manažeři v auditu nám v celém průběhu zakázek pomáhají, skvěle radí a neustále navrhují, jak něco udělat lépe.

11_meme_1

Během hlavní sezóny musíme občas zapínat počítače i o víkendu. Bolí to ještě o něco více, než když je zapínáme v pondělí.

3_1

Každý auditor ti potvrdí, že správně trackovat každou minutu na zakázce je opravdu těžké, obzvlášť když zrovna pracuješ na více zakázkách najednou. Z vlastní zkušenosti nedoporučuju odjet do Budapeště s nevyplněným timesheetem, zjistit to v den odeslání a zablokovat si na dálku přístup do počítače… Ale nechci ti do toho kecat.

Pokud tě tyto memes nevyděsily, ale spíše rozesmály, rádi tě u nás přivítáme. Mrkni na volné pozice a dej nám o sobě vědět! A třeba příští sezónu vytvoříš své vlastní.

 

Volné pozice