Jak k nám

Vyber si pozici

Vyber si pozici, která tě zaujala, a vyplň přihlášku. K ní připoj svůj životopis i pár vět o tom, proč bys s námi chtěl/a vyrůst nebo co tě v poslední době v oboru zaujalo. Nenajdeš-li pro sebe vhodnou pozici, napiš nám na recruitment@kpmg.cz.

Jak k nám

Dej nám o sobě vědět

Pokud úspěšně projdeš testy, konečně se seznámíme osobně. V KPMG máme různá oddělení, proto i výběrová řízení do nich vypadají trochu jinak. Vždy se ale seznámíš s kolegy z oddělení, do kterého se hlásíš, i s těmi z HR. S týmem nebo samostatně vyřešíš odbornou případovku nebo úkol a strávíš s námi nějaký ten čas, abychom se lépe poznali a probrali vzájemná očekávání. Pokud uspěješ, nabídku od nás dostaneš do dvou dnů. Nezapomeň, že po uchazečích nechceme roky zkušeností ani dokonalé teoretické znalosti. Hledáme učenlivé, talentované a fajn lidi, se kterými si budeme rozumět.

Jak k nám

Testy do KPMG

Nejprve otestujeme tvé analytické a logické myšlení a úroveň angličtiny v online testech. Přístupy ti pošleme do e-mailu, takže si je budeš moci udělat z pohodlí domova nebo z dovolené. Než se do toho pustíš, můžeš se připravit nanečisto s naší bezplatnou appkou Testy do KPMG.Více informací
Jak k nám

Potkejme se

Když to všechno klapne, čeká tě nástupní den v našich kancelářích. Seznámíš se s ostatními nováčky i zkušenými kolegy a dozvíš se všechny podstatné informace pro tvou novou roli. Nervozita? Není nutná ‑ bude to jízda!

Jak k nám
Volné pozice