Zpět na články

Sladký život v Management Consultingu

Minulé dva články za naše oddělení byly hodně "pracovní". Až to skoro vypadá, že neděláme nic jiného. :-) To bych ale naším "emsíčkářům" nedělala dobrou reklamu. Na zakázkách se sice pracuje o sto šest, ale moc dobře víme, jak si pracovní dny na jejich konci (či začátku) zpříjemnit.

29511002_10215955704194140_5579092260428972032_n

Filip minule přiblížil, jak to vypadá, když u nás dostaneš důležitý pracovní úkol, zodpovědnost a šanci se předvést. Jak ale vypadají odměny, které po takové dřině následují?

Sportovně

Minulý týden jsme se konečně odhodlali a zdravého ducha (tzn. intelektuální debaty u oběda) jsme vyměnili za zdravé tělo. Nasadili jsme si lezečky a vyrazili utužovat týmového ducha na BigWall ve Vysočanech. Sešlo se nás skoro 20. Díky naší directorce Evě, která je velkou sportovní nadšenkyní, jsme si mohli vyzkoušet, jaké to je být "tam nahoře". Díky instruktorům a nachystaným hrám si to užili i úplní začátečníci. Za odřené ruce a dobyté vrcholy jsme se odměnili vychlazeným zlatem v přilehlém baru. :-) 

Gurmánsky

Když už naše social event koordinátorky Áďa a Péťa naznají, že zima, pracovní dny i novoroční diety už jsou moc dlouhé, zorganizují nám v relax zóně parádní snídani. Tahle minulá byla fakt skvělá. Kromě chlebíčků a výběrové kávy nás čekaly taky koblihy, cronuty nebo třeba čerstvá smoothie. Ráda bych řekla, že existuje lepší způsob, jak začít pracovní den, ale ne. Neexistuje. Další snídaně nás čeká za týden a jejím vrcholem budou báječné domácí makové a tvarohové - Honzovy buchty.

Mimochodem - tuhle snídani můžete spolu s mým pracovním dnem v MC sledovat 29.3.2018 na našem Instagramu :)

Outdoorově

Nejzásadnější event našeho MC roku nás teprve čeká - dvoudenní výjezd do podkrkonoší, kde kromě užívání si (doufejme) počasí a sportovních aktivit, budeme taky brainstormovat. Outdoor je největší akce, na které se potkáme i s kolegy z mimopražských kanceláří a společně budeme v přírodě přemýšlet, co se našemu MC oddělení povedlo a co můžeme do budoucna zlepšit. Letos jsme pro outdoor vybrali Resort Malevill a já jen doufám, že náš brainstorming takzvaně "nezazdí" všechny ty věci, které tam můžeme dělat (nejvetší "obavy" vkládám do lákadel jako je lukostřelba, bowling, nebo rozplývání se nad minizoo s lamama alpaca).

Cheš jet s námi? Ještě to stíháš! Do MC hledáme nové kolegy, které obohatí naše brainstormovací i bowlingové aktivity!

Volné pozice