Zpět na články

Co ti KPMG může nabídnout kromě dobré práce

Že KPMG nabízí zajímavou práci a kariérní perspektivu, se tak nějak ví. Nabídne ale i mnoho navíc. Tohle mám mimo pracovní náplň rád já.

Benefity, benefity, benefity

Odborná školení, hrazené certifikace, lekce cizích jazyků, koučink, mentoring... To je jen hrstka z nejoblíbenějších benefitů. Kromě rozšiřování odbornosti a soft skills, ti KPMG zajistí MultiSport kartu, poskytně příspěvek na penzijní pojištění a zařídí ti také životní pojištění. Když chceš vyjet na dovolenou, tak si ji zčásti, nebo i komplet můžeš uhradit z kafeterie. Body z benefitního systému pokryjí třeba ubytování přes Booking, ale i mnoho jiných věcí, třeba wellness pobyty, koncerty nebo sportovní aktivity.

Máme čas i chuť pomáhat

KPMG záleží na jejím okolí, proto máme CSR tým, který motivuje zaměstnance, aby pečovali o životní prostředí. Všichni jsme se tak naučili nejen opravdu správně třídit odpad, ale mimo jiné se můžeme pravidelně účastnit Dobrodnů. Místo práce vyjedeme na jeden den pomoc vybraným organizacím – třeba do Lamacentra, fakt do Lamacentra! Díky CSR máme možnost získat i grant na námi podporovanou či organizovanou událost nebo darovat krev z pohodlí firmy. O všech novinkách nás v rámci interní sítě informuje portál Echo, který je plný zajímavých informací a novinek z firmy. Vyplatí se kontrolovat i sekci Bazar, kde můžeš sehnat snad vše – boty, svetr, kalhoty, pronájem bytu či třeba balíky slámy. Za tyto věci můžeš zaplatit normálně penězi, nebo je vyměnit za něco, co udělá prodávajícímu radost, například za tele.

My project-1 (6)

Děláme to zdravě

Jelikož značnou část pracovního dne většina z nás stráví za počítačem, je důležitá motivace k pohybu a zdravému životnímu stylu, a právě o to se KPMG snaží. Například organizuje společné výběhy z kanceláře, které se domlouvají přes běžeckou skupinu dvakrát do týdne. 

295026410_5994014023947550_2081523749380974326_n

Pokud nejsi zapálený běžec, tak se můžeš přidat ke kolegům, kteří spolu chodí hrát fotbal, basketbal či volejbal. Vytvořit ale můžeš vlastní tým a pustit se s ním do jiné sportovní aktivity nebo hry. Já si například chtěl zahrát partičku šachů se svým kolegou a o dva týdny později jsem seděl na šachovém turnaji s manažerem naprosto jiného oddělení.

sachy

Zábava nesmí chybět

Terasa je naprosto ideální místo pro odpolední kávičku nebo oběd s kolegy. Výhledem na Vítkovský památník a Pražský hrad jsme si zpříjemnili nejednu akci od vyhlášení inventurního krále přes vítání nováčků až po oblíbené akce Pizza, pivo. Další velmi povedou akcí z dílny KPMG byl letní sportovní den, kde jsme se jednak potkali s kolegy z ostatních měst, podlehli kouzlu letních sportů, ale i hodili hlavou (někteří i vlasy) na koncertu kapely Mňága a Žďorp. Neméně povedenou akcí byl třeba i auditní group meeting na parníku.

welcome-party-hires-071

Pokud tě uvedený seznam benefitů zaujal a rád/a bys rozšířil/a naše řady, koukni na volné pozice a dej nám o sobě vědět.

Volné pozice