Zpět na články

Když KPMG Legal vyrazí na teambuilding

Utužování pracovního kolektivu je důležité pro vytváření příjemné atmosféry na pracovišti. Proto to v KPMG Legal nebereme na lehkou váhu. V článku si můžeš přečíst, jak vypadá náš klasický teambuilding u bowlingových drah.

Příprava se nesmí podcenit

Náročný pracovní čtvrtek se nesl ve shánění ponožek do bowlingových bot (do nich na boso vážně nechceš), sdílení bowlingových zkušeností, ověřování dostatečné pružnosti pouzdrové sukně pro dokonalý odhoz a domlouvání neporazitelných týmů.

Zábava může začít

První na programu bylo dlouho očekávané seznámení se třemi novými kolegy, kteří přišli posílit náš banking finance team. Potom bylo nutné doplnit energii pizzou, klobásami, nachoskami a hlavně pivem a vínem. Následovala další změna (už naštěstí poslední) v obsazení týmů a počtu drah, a tak nezbývalo než se z týmů pivo/víno přeskupit do týmů bowlingových.

bowling

I přes značné rozdíly ve zkušenostech se naštěstí dostavilo štěstí začátečníků, a tak byly výsledky celkem vyrovnané. Je však pravdou, že někteří se do toho prostě položili víc…

                        Untitled video ‐ Made with Clipchamp

Po bowlingovém turnaji se ti neúnavní ještě pustili do turnaje ve fotbálku, který ke zklamání některých a štěstí těch druhých, nakonec nedopadl podlézáním stolu.

Teambuldingy v advokátních kancelářích nejsou velkou novinkou, ale u takových akcí jde hlavně o kvalitu, kterou ten náš rozhodně měl. :D Budeme rádi, když na dalším teambuildingu budeme moci přivítat i tebe, tak se podívej na seznam volných pozic a dej nám o sobě vědět.

 

 

Volné pozice