Zpět na články

Pět nejlepších benefitů v KPMG Legal

Práce advokátního koncipienta v KPMG Legal vedle získávání znalostí a plnění koncipientské praxe přináší i celou škálu dalších benefitů. V následujících několika odstavcích ti představím ty, které podle mě opravdu stojí za to.

Výuka jazyků

Pro Legal a Imigrační oddělení je organizována výuka angličtiny. Tento rok se koná každé úterní ráno a schází se nás obvykle malá skupinka (4–6 lidí). Na angličtinu máme skvělého učitele Greye, rodilého mluvčího, který nás vždy rozesměje, především jeho střety s českou náturou. Vedle angličtiny je dále v nabídce například i výuka němčiny, která však tento rok probíhá online a není již zaměřena na jednotlivá oddělení, ale je organizována pro celou KPMG.

Home office

V KPMG Legal máme neomezený home office, přičemž to není jen na oko, ale systém home officů opravdu funguje. Stačí si do systému zadat, že budeš pracovat z domova a nikdo na tebe nekouká skrz prsty, že nesedíš u stolu v kanceláři, ale jsi na příjmu na Teamsech.

Sport

KPMG Legal podporuje zdravý životní styl. O obědové pauze tak s kolegy chodíme běhat a plavat. Je to skvělý způsob, jak si uprostřed dne provětrat hlavu a přijít na chvíli na jiné myšlenky. Proto jsem ráda, že nás KPMG vybavilo tričky na běhání a kdo ví, třeba časem přijdou i plavecké čepičky.

Přesčasy

I u nás se někdy stane, že je tolik práce, že se to za osm hodin prostě stihnout nedá. V KPMG Legal na tom ale rozhodně nejsme biti, jelikož za přesčasy nám náleží buď náhradní volno, nebo si je můžeme nechat proplatit. Nárazové větší množství práce se tak zvládá líp s myšlenkou na delší dovolenou…:)

Přednášky a školení

V KPMG Legal nás nemotivují jen k účasti na vzdělávacích školení jako posluchači, ale také k tomu se jich účastnit jako přednášející. V rámci našich CSR aktivit organizujeme pro bono přednášky pro neziskové organizace a školíme také interně naše kolegy z jiných oddělení. Jsme také zapojeni do projektu iKID, soutěže projektů žáků základních škol, kterým radíme s právní stránkou jejich nápadů. U těchto příležitostí si můžeme nejen zdokonalit své prezentační dovednosti, ale také prodat své znalosti a zkušenosti získané na zakázkách.

Lákají tě uvedené benefity a chtěl/a by sis vyzkoušet práci v našem týmu, tak se nezapomeň podívat na volná místa a poslat nám CV.

Volné pozice